Výběr z fotogalerie

Majda

Majdu máme od loňského léta, kdy jsme přišli o Ťapku. Přivezli jsme si ji ve věku necelé dva měsíce ze Strážnice. Máma Jack Russell teriér, otec neznámý, ale něco s velikýma ušima :-)
Od mala je Majda nejdivočejší pes, jaký kdy u nás byl, prostě tornádo, které je úplně všude! Kupodivu ale za sebou nezanechává přiliš škod, když pominu předčasně sklizená rajčata, komplet zlikvidované květinky na Ťapčině hrobě a okousaný prádelní koš. Také břečťan už nezasahuje do dlažby na dvoře. Majda se ničeho nebojí, dokonce ani malamuta nebo auta. Nejraději má jezevčíky, protože jí nestačí ani rychlostí, ani obloukem otáčení a Majda si svou rychlostní převahu až zlomyslně užívá. Tohle laškování jí vrací sousedův kocour, který Majdu pravidelně večer provokuje pomalou procházkou po střeše šopy, což Majda velmi nelibě nese a dává to hodně hlasitě najevo.
Asi měsíc máme nový košík, nebo spíš tašku, na kolo a jezdíme se koupat na Louky. Voda Majdě zpočátku moc nevoněla, ale dnes už se za klacíkem vrhá do vody plavným skokem.
Snad jen v tom poslouchání má pořád značné mezery…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vstup do fotogalerie “Majda”

3. července 2015
________________________________________________________________________________________________________

One Response to “Majda”

Napsat komentář