Výběr z fotogalerie

Karpatská louka

Tento příspěvek i fotky byly vytvořeny už v červnu…dnes je naštěstí situace s mým focením úplně jiná a fotím jak o dušu vším, co mi přijde pod ruku, včetně nového mobilu s půjčenými předsádkami, které se k telefonu přidělávají kolíčkem…a světe div se, ono to funguje:-)

Pomaličku se vracím k focení. Trošku jsou problémy s pohybem a tak je třeba začít s něčím klidnějším a “akčňáky” si nechat na později.
Květoš fotí hodně kytky, což mne nikdy moc nebralo. Teď je ale situace jiná a tohle je klidné focení, které teď potřebuju. Byl jsem rád, že mne vytáhnul na horskou karpatskou louku, kde jsou prťaté orchideje. Prťaté doslova, květy jsou velké jak špendlíkové hlavičky a na louce bych je bez průvodce určitě přehlédl. Nechtějte po mně, jak se ty kytky jmenují. Tady jsou moje znalosti – ani obraz, ani zvuk!:-) Při focení se pohybujete maximálně 500 metrů od auta a když kytku najdete, zalehnete a máte spoooustu času na focení. Chvílemi jsem si připadal jako řezník ve filmu Slavnosti sněženek, když plel jahody:-)))
Foukal sice čerstvý vítr, což se s makro focením nemá zrovna v lásce, ale pár fotek docela vyšlo. Tak se mrkněte na tu krásu, také proto, že takových fotek se ode mne asi často nedočkáte…
Díkes Květošu:-)

37_18_IMG_0462

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vstup do fotogalerie “Karpatská louka”

17. září 2018


 

Napsat komentář